Eurodogshow 2014 Brno
Nationalausstellung 2014 Brno
Extra Specialausstellung LK CZ bei EDS Brno 2014
 

 

Extra Specialausstellung LK CZ bei EDS Brno 2014
Freitag 24.10.2014
rozhodčí / Richter: Karel Hořák

 

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
Rüden Babyklasse Adonisz Pearl of Csillahill Kobza Bronislav VV1
  Jugendklasse Cid pod Svatou Horou Macoun Vladimír V2
    Combo z Laderova Adamcová Dana V1, CAJC, BOJ
  Zwischenklasse Amarth Bílský Lev Vaňková Petra SG1
  Offene Klasse Buck Askanier z Laderova Kobza Bronislav V1, CAC, VMSV
  Siegerklasse Arun z Laderova Jiroutová Vendlerová Eva V1, CAC
  Veteranklasse Alex z Letohradského ranče Hradovská Katarina, MVDr. V1, CAC, BOV
Hündinen Jugendklasse Canell z Hory Blaník Kobylarz Petr SG1
    Claudia z Hory Blaník Olšáková Doubravka, PhDr. Absence
  Zwischenklasse Ajša Bílský lev Vaňková Petra V3
    Amy Bohemia Chardonay Bořil Ladislav V2, RCAC
    Janina vom Petersberg Kubů Vladimíra V1, CAC, VMSV, BOB
  Offene Klasse Berrie pod Svatou horou Blanářová Alena Absence
    Bonny pod Svatou horou Matýsová Renata V1, CAC
  Siegerklasse Eseta Neri Formenos Gil Bravenec Robert V2, RCAC
    Elena Touch of the Moonlight Lukácsné Csupor Bernadett V1, CAC

 

 

Eurodogshow Brno 2014
Samstag 25.10.2014
rozhodčí / Richter: Tibor Havelka

 

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
8756 22 Babyklasse Adonisz Pearl of Csillahill Kobza Bronislav Havelka Tibor VV, Evropská naděje
8757 22 Jugendklasse Combo z Laderova Adamcová Dana Havelka Tibor V1, CAJC, EV mladých
8758 22 Offene Klasse Frodo Touch of the Moonlight Kubů Karel Havelka Tibor V2, RCAC
8759 22   Jethro vom Nebelwald Čekalová Selucká Zuzana Havelka Tibor V1, CAC, RCACIB
8760 22 Championklasse Arun z Laderova Jiroutová Vendlerová Eva Havelka Tibor V2, RCAC
8761 22   Ben vom Frauenwald Christopher Bofinger Havelka Tibor Absence
8762 22   Don Antonio Oras Kucharska Joanna Havelka Tibor V1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOS
8763 22   Phaeton Sol us Arsnoupjis Rytkönen Katja Havelka Tibor V3
8764 22 Veteranklasse Alex z Letohradského ranče Hradovská Katarína Havelka Tibor V1, Evropský vítěz veteránů , BOV
8765 22 Jugendklasse Fame Alvemia Cepková Renata Havelka Tibor V1, CAJC, EV mladých, BOJ
8766 22 Zwischenklasse Janina vom Petersberg Kubů Vladimíra Havelka Tibor V1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOB
8767 22 Offene klasse Abigail vom Suedburgenland Christopher Bofinger Havelka Tibor Absence
8768 22   Carla Cortorea Peroutková Magdaléna Havelka Tibor SG1
8769 22 Championklasse Elena Touch of the Moonlight Lukácsné Csupor Bernadett Havelka Tibor V1, CAC, RCACIB

 

 

Nationallausstellung Brno 2014
Sonntag 26.10.2014
rozhodčí / Richter: Jiří Janda

 
Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5489 15 Jugendklasse Combo z Laderova Adamcová Dana Janda Jiří V1
5490 15 Zwischenklasse Bruno pod Svatou Horou Gurinová Lenka Janda Jiří Absence
5491 15 Siegerklasse Arun z Laderova Jiroutová Vendlerová Eva Janda Jiří V2, RCAC
5492 15   Don Antonio Oras Kucharska Joanna Janda Jiří V1, CAC, NV, BOB
5493 15 Jugendklasse Fame Alvemia Cepková Renata Janda Jiří Absence
5494 15 Zwischenklasse Janina vom Petersberg Kubů Vladimíra Janda Jiří V1, CAC
5495 15 Offene Klasse Carla Cortorea Peroutková Magdaléna Janda Jiří V1, CAC
5496 15 Siegerklasse Elena Touch of the Moonlight Lukácsné Csupor Bernadett Janda Jiří V1, CAC