Informace - zdraví

Výhody klubu:

 

Oznamujeme všem členům, že  na základě našeho požadavku firma Genomia vytvořila výhodnou kombinaci testů MD+DM za 2400 Kč (původní jednotlivá cena každého z testů je 1400 Kč). 
Členové klubu mohou navíc získat 10% slevu, tedy cenu 2160 Kč, za podmínky, že zadají objednávku online a do poznámky zákazníka uvedou informaci o členství v klubu. 

Odkaz na kombinaci testů a pro online objednání testů: http://www.genomia.cz/cz/test/mdl-dm/ .
Výsledky testů zasílejte na mail poradce chovu LK ČR: rcepkova@volny.cz

 

Laboratoř Genomia: Při objednání jakéhokoliv vyšetření touto laboratoří je pro členy LK ČR dohodnuta sleva 10% - při objednání zadejte do poznámky : člen LK ČR č...... a tam Vaše přidělené číslo člena LK ČR.
http://www.genomia.cz/cz/breed/landseer/

 

Vážení chovatelé,

rádi bychom Vás informovali o rozšíření nabídky genetických testů pro plemeno Landseer. Nově si u nás můžete objednat testy trombopatie a muskulární dystrofie.

Trombopatie (http://www.genomia.cz/cz/test/thrombopathy/) je dědičné genetické onemocnění způsobující zvýšenou krvácivost.Nově zavedený test vyšetřuje mutaci v genu RASGRP1, která je zodpovědná za vznik trombopatie. Test lze objednat online na našich webových stránkách za 1400,- Kč, pro členy Landseer klubu ČR je cena 1260,- Kč.

Muskulární dystrofie (http://www.genomia.cz/cz/test/mdl/) je způsobena mutací v podjednotce genu COL6A1. U postižených jedinců dochází k postupnému ochabování svalstva. Cena za vyšetření tohoto onemocnění je též 1400,- Kč, pro členy Landseer klubu ČR 1260,- Kč.

Otestováním variant genů RASGRP1 a COL6A1 u Všeho psa můžete zajistit výběr správného chovného páru a zabránit tak vzniku vrhu s možným rizikem postižení těmito onemocněními. Pro získání snížené ceny pro členy Landseer klubu ČR je nutné uvést informaci o členství v poznámce zákazníka v online objednávce.

 

Dále jsme pro Vás vytvořili výhodné balíčky zahrnující více druhů testů:
 

Trombopatie + Muskulární dystrofie za celkovou cenu 2400,- Kč, pro členy Landseer klubu ČR 2160,- Kčhttp://www.genomia.cz/cz/test/mdl-thrombopathy/.

Trombopatie + Muskulární dystrofie + Cystinurie za 3200,- Kč, v případě členství v Landseer klubu 2880,- Kčhttp://www.genomia.cz/cz/test/cystinurie-mdl-thrombopat/.

Všechny genetické testy lze jednoduše objednat prostřednictvím uvedených odkazů. Pokud budete mít jakékoliv jiné dotazy neváhejte nás kontaktovat.

Genomia, s.r.o.
tel.: +420 373 749 999

Genomia je zkušební laboratoř akreditovaná ČIA pod číslem 1549.
Najděte Genomia na Facebooku http://www.facebook.com/genomia