">

Mezinárodní výstavy 2016 - výsledky
IHA 2016 - Ergebnissen

 

MVP Mladá Boleslav
neděle 14.8.2016
rozhodčí / Richter: T. Haveka

Fotogalerie

 

MVP Brno
neděle 19.6.2016
rozhodčí / Richter:

 

Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
mezitřída Litle Hope des Pandas des Terres Rouges Černaj Milan Výborný1, CAC
třída otevřená Bruno pod Svatou horou Gurinová Lenka Velmi dobrý1
třída dorostu Feebee z Letohradského ranče Štanglová Michaela Velmi nadějný1
třída otevřená Elfi z Laderova Kubů Vladimíra Výborný1

Fotogalerie

 

 

MVP Litoměřice
neděle 29.5.2016
rozhodčí / Richter:

 

Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
třída šampionů COMBO z Laderova Adamcová Dana Výborný1, CAC, CACIB, BOB
třída dorostu Feebee z Letohradského ranče Štanglová Michaela Velmi nadějný1
třída mladých Desire pod Svatou horou Černil Jan výsledek nedodán
třída otevřená Elfi z Laderova Kubů Vladimíra Výborný1, CAC, CACIB, BOS

Fotogalerie

 

MVP Praha
neděle 1.5.2016
rozhodčí / Richter: B. Pouvesle

 

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
2055 třída otevřená COMBO z Laderova Adamcová Dana Pouvesle Bernard Výborný1, CAC, CACIB, BOS
2056 třída dorostu Feebee z Letohradského ranče Štanglová Michaela Pouvesle Bernard Velmi nadějný1
2057 třída mladých AEIMI Milword Matýsová Renata Pouvesle Bernard Výborný1
2058 třída mladých Elfi z Laderova Kubů Vladimíra Pouvesle Bernard Velmi dobrý3
2059 třída mladých Ezira z Laderova Jiroutová Vendlerová Eva Pouvesle Bernard Výborný2
2060 mezitřída ANNI Milword Matýsová Renata Pouvesle Bernard Výborný1, CAC, RCACIB
2061 třída otevřená Claudia Z Hory Blaník Olšáková Doubravka Pouvesle Bernard Výborný1, CAC, CACIB, BOB

 

 

MVP České Budějovice
neděle 24.4.2016
rozhodčí / Richter: O.Dolejšová

 

KAT.Č Třída Jméno Chovatelská stanice Majitel Výsledek
1942 otevřená CID pod Svatou Horou Macoun Vladimír V1,CAC,CACIB,BOB
1943 otevřená COMBO z Laderova Adamcová Dana V2,r.CAC
1944 mladých DESIRE pod Svatou Horou Černil Jan V1,CAJC,BOJ
1945 mladých ELFI z Laderova Kubů Vladimíra V2
1946 otevřená ABIGAIL Jednička Gallo Vladimír V2
1947 otevřená CANELL z Hory Blaník Kobylarz Petr V1

 

 

Duocacib - Brno
neděle 7.2.2016
rozhodčí / Richter: M.Václavík

 

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
5862 mezitřída Adonisz Pearl of Csillahill Kobzová Jitka Výborný1
5863 třída otevřená Cajethan von der Hachinger Furth Preiss Hans Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5864 třída otevřená COMBO z Laderova Adamcová Dana Velmi dobrý2
5865 třída šampionů DON ANTONIO Oras Kucharska Joanna Velmi dobrý1
5866 třída veteránů Karlo vom Münchner Land Čekalová Selucká Zuzana Výborný1, BOV
5867 třída mladých Dafra z Laderova Uhrová Iveta Absence
5868 třída mladých Elfi z Laderova Kubů Vladimíra Výborný1, CAJC, BOJ
5869 třída mladých Ezira z Laderova Jiroutová Vendlerová Eva Velmi dobrý2
5870 mezitřída CESSIE Týnská hora Škorpil Jiří Výborný1, CAC
5871 třída otevřená Avinia von der Hachinger Furth Schulz Gisela Velmi dobrý3
5872 třída otevřená Claudia z Hory Blaník Olšáková Doubravka Výborný2, RCAC, RCACIB
5873 třída otevřená FAME ALVEMIA Cepková Renata Výborný1, CAC, CACIB, BOS

Fotogalerie

 

Duocacib - Brno
sobota 6.2.2016
rozhodčí / Richter: U. Eisner

 

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
998 třída dorostu Harvy Alvemia Duchkova Katerina Velmi nadějný
999 mezitřída Adonisz Pearl of Csillahill Kobzová Jitka Velmi dobrý1
1000 třída otevřená Cajethan von der Hachinger Furth Preiss Hans Výborný1, CAC, CACIB, BOB
1001 třída otevřená CID Pod Svatou Horou Macoun Vladimír Výborný2, RCAC
1002 třída otevřená COMBO z Laderova Adamcová Dana Výborný3
1003 třída otevřená Xieto Von Heidenberk Frebortová Kateřina Absence
1004 třída šampionů DON ANTONIO Oras Kucharska Joanna Výborný1, CAC, RCACIB
1005 třída veteránů Karlo vom Münchner Land Čekalová Selucká Zuzana Výborný1, BOV
1006 třída mladých Dafra z Laderova Uhrová Iveta Výborný1, CAJC, BOJ
1007 třída mladých Elfi z Laderova Kubů Vladimíra Výborný3
1008 třída mladých Ezira z Laderova Jiroutová Vendlerová Eva Výborný2
1009 mezitřída CESSIE Týnská hora Škorpil Jiří Velmi dobrý1
1010 třída otevřená Avinia von der Hachinger Furth Schulz Gisela Výborný2, RCAC, RCACIB
1011 třída otevřená CANELL z Hory Blaník Kobylarz Petr Výborný3
1012 třída otevřená Claudia z Hory Blaník Olšáková Doubravka Výborný1, CAC, CACIB, BOS

 

 

Výsledky převzaty z www.duocacib.cz.

_____________________________________________________________________________________________