Mezinárodní výstavy 2015 - výsledky
IHA 2015 - Ergebnissen

 

DOUBLE CACIB PRAGUE EXPO DOG
31.10.2015
rozhodčí / Richter: R. Cepková

 

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
764 třída mladých Little Hope des Pandas des Terres Rouges černajová ivana Velmi dobrý1
765 mezitřída CID Pod Svatou Horou Macoun Vladimír Výborný1, CAC
766 třída otevřená COMBO z Laderova Adamcová Dana Výborný1, CAC, RCACIB
767 třída otevřená Eros von Cascanielles Garden Krause Simone Velmi dobrý2
768 třída šampionů Faruk vom Rittergut Krause Simone Velmi dobrý2
769 třída šampionů Jethro vom Nebelwald Čekalová Selucká Zuzana Výborný1, CAC, CACIB, BOB
770 třída dorostu Elfi z Laderova Kubů Vladimíra Velmi nadějný1
771 třída mladých ANNI Milword Matýsová Renata Výborný1, CAJC
772 mezitřída CANELL z Hory Blaník Kobylarz Petr Absence
773 mezitřída Claudia Z Hory Blaník Olšáková Doubravka Absence
774 mezitřída Kendy vom Libris Hort Věchtíková Monika Absence
775 třída otevřená cory pod svatou horou černajová ivana Výborný1, CAC, CACIB, BOS
776 třída šampionů Bonny pod Svatou Horou Matýsová Renata Výborný1, CAC, RCACIB
777 třída veteránů Bea z Broučkova dvora Kučerová Jana Výborný1, BOV

Fotogalerie

1.11.2015
rozhodčí / Richter: T. Havelka

 

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
5717 třída mladých Little Hope des Pandas des Terres Rouges černajová ivana Velmi dobrý1
5718 třída mladých ANNI Milword Matýsová Renata Výborný1, CAJC, BOJ, BOB
5719 mezitřída CANELL z Hory Blaník Kobylarz Petr Absence
5720 mezitřída Claudia Z Hory Blaník Olšáková Doubravka Absence
5721 mezitřída Kendy vom Libris Hort Věchtíková Monika Absence
5722 třída otevřená cory pod svatou horou černajová ivana Výborný1, CAC, CACIB
5723 třída šampionů Bonny pod Svatou Horou Matýsová Renata Výborný1, CAC, RCACIB
5724 třída veteránů Bea z Broučkova dvora Kučerová Jana Výborný1, BOV

 

_____________________________________________________________________________________________


 

MVP České Budějovice
neděle 11.10.2015
rozhodčí / Richter:

Feny
Mezitřída
Cessie Týnská Hora, V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB

Třída otevřená
Amy Bohemia Chardoney - neúčast

 

_____________________________________________________________________________________________

 

MVP Intercanis Brno
neděle 28.6.2015
rozhodčí / Richter: A.Kochan

 

Třída

Jméno

Chov. stanice

Majitel

Výsledek

třída dorostu

Dan

pod Svatou horou

Dostálová Martina

Absence

třída dorostu

Dante

z Hory Blaník

Krpálková Martina

VN1

mezitřída

Combo

z Laderova

Adamcová Dana

V1, CAC, CACIB, BOB

třída otevřená

Bruno

pod Svatou horou

Gurinová Lenka

V2, r.CAC

třída otevřená

Edgar

Formenos Gil

Rojíček Leoš

V1, CAC, r.CACIB

mezitřída

Claudia

z Hory Blaník

Olšáková Doubravka

V2, r.CAC

mezitřída

Cora

pod Svatou horou

Krupa Jiří

Absence

mezitřída

Cory

pod Svatou horou

Cernajová Ivana

V1, r.CAC, r.CACIB

třída otevřená

Amy

Bohemia Chardonay

Bořil Ladislav

V1, CAC

třída šampionů

Csilla

vom Libris hort

Vendlerová Jiroutová Eva

V1, CAC, CACIB, BOS

třída šampionů

Eseta Neri

Formenos Gil

Bravenec Robert

Absence

_____________________________________________________________________________________________

 

MVP Litoměřice
neděle 24.5.2015
rozhodčí / Richter: L.Jančík

 

Třída

Jméno

Chov. stanice

Majitel

Výsledek

mezitřída

Combo

z Laderova

Adamcová Dana

V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB

mezitřída

Fame

Alvemia

Cepková Renata

V1

třída otevřená

Anet

z Hory Blaník

 

V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS

třída šampionů

Csilla

vom Libris hort

Vendlerová Jiroutová Eva

V1, CAC, r.CACIB

_____________________________________________________________________________________________

 

MVP Praha
neděle 3.5.2015
rozhodčí / Richter: O.Vondrouš

 

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
1979 třída štěňat Dante Z Hory Blaník Krpalkova Martina Absence
1980 mezitřída COMBO z Laderova Adamcová Dana Výborný1, CAC, CACIB, BOB
1981 třída otevřená BRUNO pod Svatou Horou Gurinová Lenka Výborný1, CAC, RCACIB
1982 třída šampionů Jethro vom Nebelwald Čekalová Selucká Zuzana Absence
1983 třída mladých Claudia Z Hory Blaník Olšáková Doubravka Výborný2
1984 třída mladých Cory pod Svatou Horou černajová ivana Výborný1, CAJC, BOJ
1985 třída mladých Kendy vom Libris Hort Věchtíková Monika Velmi dobrý3
1986 mezitřída FAME ALVEMIA Cepková Renata Výborný1, CAC, RCACIB
1987 třída šampionů Csilla vom Libris Hort Jiroutová Vendlerová Eva Výborný1, CAC, CACIB, BOS

_____________________________________________________________________________________________

 

MVP České Budějovice
neděle 26.4.2015
rozhodčí / Richter: O. Dolejšová

 

Třída

Jméno

Chov. stanice

Majitel

Výsledek

třída dorostu

Dantte

Z Hory Blaník

 

VN1

třída mladých

Carlo

Týnská hora

 

Absence

mezitřída

Combo

z Laderova

Adamcová Dana

V1, CAC, r.CACIB

třída otevřená

Balzac

Nez-On

Budiš Pavel

V1, CAC

třída šampionů

Jethro

vom Nebelwald

Čekalová-Selucká

V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB

třída mladých

Claudia

z Hory Blaník

Olšáková Doubravka

V1

třída mladých

Kendy

vom Libris hort

Věchtíková Monika

Absence

mezitřída

Amy

Bohemia Chardonay

Bořil Ladislav

V2

mezitřída

Fame

Alvemia

Cepková Renata

V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS

třída otevřená

Carla

Cortorea

MVDr. Peroutková Magdaléna

V1, CAC

 

_____________________________________________________________________________________________

 

Duocacib - Brno
neděle 8.2.2015
rozhodčí / Richter: M. Václavík

 

Kat.číslo

Třída

Jméno

Chov. stanice

Majitel

Výsledek

5704

třída dorostu

Carlo

Týnská hora

Kučerová Jana

Absence

5705

třída mladých

Adonisz

Pearl of Csillahill

Kobza Bronislav

Velmi dobrý2

5706

třída mladých

CID

pod Svatou Horou

Macoun Milan

Výborný1, CAJC, BOJ, BOS

5707

mezitřída

Balzac

Nez-On

Budiš Pavel

Velmi dobrý1

5708

třída mladých

CANELL

z Hory Blaník

Kobylarz Petr

Dobrý

5709

mezitřída

Amy

Bohemia Chardonay

Bořil Ladislav

Velmi dobrý2

5710

mezitřída

Janina

vom Petersberg

Ing. Kubů Karel

Výborný1, CAC, CACIB, BOB

5711

třída otevřená

Baily

Týnská hora

Kučerová Jana

Absence

5712

třída šampionů

Bonnie

Týnská Hora

Broučková Dagmar

Výborný1, CAC, RCACIB

 

Duocacib - Brno
sobota 7.2.2015
rozhodčí / Richter: O. Vondrouš

 

Kat.číslo

Třída

Jméno

Chov. stanice

Majitel

Výsledek

804

třída dorostu

Carlo

Týnská hora

Kučerová Jana

Absence

805

třída mladých

Adonisz

Pearl of Csillahill

Kobza Bronislav

Velmi dobrý2

806

třída mladých

CID

pod Svatou Horou

Macoun Milan

Výborný1, CAJC, BOJ

807

mezitřída

Balzac

Nez-On

Budiš Pavel

Výborný1, CAC, CACIB, BOS

808

třída otevřená

Bruno

pod Svatou Horou

Gurinová Lenka

Výborný1, CAC

809

třída mladých

CANELL

z Hory Blaník

Kobylarz Petr

Výborný2

810

třída mladých

Claudia

z Hory Blaník

Olšáková Doubravka

Výborný1

811

mezitřída

Janina

vom Petersberg

Ing. Kubů Karel

Výborný1, CAC, CACIB, BOB

812

třída otevřená

Ajša

Bílský lev

Vaňková Petra

Velmi dobrý1

813

třída otevřená

Baily

Týnská hora

Kučerová Jana

Absence

814

třída šampionů

Bonnie

Týnská Hora

Broučková Dagmar

Výborný1, CAC

Výsledky převzaty z www.duocacib.cz.

_____________________________________________________________________________________________