Evropská výstava 2014 Brno
Národní výstava 2014 Brno
Mimořádná výstava LK ČR při EV Brno 2014
 

 

Mimořádná výstava LK ČR při EV Brno 2014
pátek 24.10.2014
rozhodčí / Richter: Karel Hořák

 

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
    třída štěňat Adonisz Pearl of Csillahill Kobza Bronislav Karel Hořák Velmi nadějný1
    třída mladých Cid pod Svatou Horou Macoun Vladimír Karel Hořák Výborný2
    třída mladých Combo z Laderova Adamcová Dana Karel Hořák Výborný1, CAJC, BOJ
    mezitřída Amarth Bílský Lev Vaňková Petra Karel Hořák Velmi dobrý1
    třída otevřená Buck Askanier z Laderova Kobza Bronislav Karel Hořák Výborný1, CAC, VMSV
    třída vítězů Arun z Laderova Jiroutová Vendlerová Eva Karel Hořák Výborný1, CAC
    třída veteránů Alex z Letohradského ranče Hradovská Katarina, MVDr. Karel Hořák Výborný1, CAC, BOV
    třída mladých Canell z Hory Blaník Kobylarz Petr Karel Hořák Velmi dobrý1
    třída mladých Claudia z Hory Blaník Olšáková Doubravka, PhDr. Karel Hořák Absence
    mezitřída Ajša Bílský lev Vaňková Petra Karel Hořák Výborný3
    mezitřída Amy Bohemia Chardonay Bořil Ladislav Karel Hořák Výborný2, RCAC
    mezitřída Janina vom Petersberg Kubů Vladimíra Karel Hořák Výborný1, CAC, VMSV, BOB
    třída otevřená Berrie pod Svatou horou Blanářová Alena Karel Hořák Absence
    třída otevřená Bonny pod Svatou horou Matýsová Renata Karel Hořák Výborný1, CAC
    třída vítězů Eseta Neri Formenos Gil Bravenec Robert Karel Hořák Výborný2, RCAC
    třída vítězů Elena Touch of the Moonlight Lukácsné Csupor Bernadett Karel Hořák Výborný1, CAC

 

 

 

Evropská výstava Brno 2014
sobota 25.10.2014
rozhodčí / Richter: Tibor Havelka

 

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
8756 22 třída štěňat Adonisz Pearl of Csillahill Kobza Bronislav Havelka Tibor Velmi nadějný, , Evropská naděje
8757 22 třída mladých Combo z Laderova Adamcová Dana Havelka Tibor Výborný1, CAJC, EV mladých
8758 22 třída otevřená Frodo Touch of the Moonlight Kubů Karel Havelka Tibor Výborný2, RCAC
8759 22 třída otevřená Jethro vom Nebelwald Čekalová Selucká Zuzana Havelka Tibor Výborný1, CAC, RCACIB
8760 22 třída šampionů Arun z Laderova Jiroutová Vendlerová Eva Havelka Tibor Výborný2, RCAC
8761 22 třída šampionů Ben vom Frauenwald Christopher Bofinger Havelka Tibor Absence
8762 22 třída šampionů Don Antonio Oras Kucharska Joanna Havelka Tibor Výborný1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOS
8763 22 třída šampionů Phaeton Sol us Arsnoupjis Rytkönen Katja Havelka Tibor Výborný3
8764 22 třída veteránů Alex z Letohradského ranče Hradovská Katarína Havelka Tibor Výborný1, Evropský vítěz veteránů , BOV
8765 22 třída mladých Fame Alvemia Cepková Renata Havelka Tibor Výborný1, CAJC, EV mladých, BOJ
8766 22 mezitřída Janina vom Petersberg Kubů Vladimíra Havelka Tibor Výborný1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOB
8767 22 třída otevřená Abigail vom Suedburgenland Christopher Bofinger Havelka Tibor Absence
8768 22 třída otevřená Carla Cortorea Peroutková Magdaléna Havelka Tibor Velmi dobrý1
8769 22 třída šampionů Elena Touch of the Moonlight Lukácsné Csupor Bernadett Havelka Tibor Výborný1, CAC, RCACIB

 

 

Národní výstava Brno 2014
neděle 26.10.2014
rozhodčí / Richter: Jiří Janda

 
Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5489 15 třída mladých Combo z Laderova Adamcová Dana Janda Jiří Výborný1
5490 15 mezitřída Bruno pod Svatou Horou Gurinová Lenka Janda Jiří Absence
5491 15 třída vítězů Arun z Laderova Jiroutová Vendlerová Eva Janda Jiří Výborný2, RCAC
5492 15 třída vítězů Don Antonio Oras Kucharska Joanna Janda Jiří Výborný1, CAC, NV, BOB
5493 15 třída mladých Fame Alvemia Cepková Renata Janda Jiří Absence
5494 15 mezitřída Janina vom Petersberg Kubů Vladimíra Janda Jiří Výborný1, CAC
5495 15 třída otevřená Carla Cortorea Peroutková Magdaléna Janda Jiří Výborný1, CAC
5496 15 třída vítězů Elena Touch of the Moonlight Lukácsné Csupor Bernadett Janda Jiří Výborný1, CAC

 

 

 

_____________________________________________________________________________________________