KLUBOVÁ VÝSTAVA LK ČR
Potštejn
6.9.2014
Rozhodčí: Vladimír Adlt


Psi - třída mladých

Cid pod Svatou Horou O: Arun z Laderova
M: Asta Osada
V. Macoun V1, CAJC, BOJ

Psi - mezitřída

Amarth Bílský Lev O: Karlo vom Münchner Land
M: Ambra Vinná perla
P. Vaňková VD1
Balzac Nez-On O: Landseer vom Sonnenland András
M: Angela Nez-On
Ing. P. Budiš D

Psi - třída otevřená

Biff Týnská hora O: Karlo vom Münchner Land
M: Bea z Broučkova dvora
D. a K. Broučkovy VD2
Edgar Formenos Gil O: Nemunas Grafika
M: Audrey Formenos Gil
L. Rojíček V1, CAC

Psi - třída vítězů

Cester z Letohradského ranče O: Alain Cortorea
M: Michell v.d. Silberdistel
M. Nulíček V1, CAC, BOB

Psi - třída veteránů

Alex z Letohradského ranče O: Alain Cortorea
M: Michell v.d. Silberdistel
K. Hradovská V1, BOV

Feny - třída štěňat

Clara Nez-On O: Jethro von Nebelwald
M: Angela Nez-On
J. Ondrák VN1

Feny - třída dorostu

Angie z Tatra doupěte O: Biff Týnská hora
M: Carla Cortorea
J. Kielkovský N1
Fina von Cascanielles Garden O: Enzo vom Kammersteiner Land
M: Atlantis von Cascanielles Garden
A. Pavlišová neúčast

Feny - třída mladých

Canell z Hory Blaník O: Aston Zaragosa
M: Asima Vinná perla
P. Kobylarz VD2
Cendy Pod Svatou horou O: Arun z Laderova
M: Asta Osada
M. Budík V1

Feny - mezitřída

Bellinda z Hory Blaník O: Dantte White Sírius
M: Asima Vinná perla
F. Junek neúčast
Berrie White pod Svatou Horou O: Landseer vom Sonnenland András
M: Asta Osada
A. Blanářová V1, CAC
Janina vom Petersberg O: Falco vom Siegblick
M: Graziella vom Petersberg
V. Kubů neúčast

Feny - třída otevřená

Alexandra pod Svatou Horou O: Alex z Letohradského ranče
M: Asta Osada
K. Záleská neúčast
Amanda z Hory Blaník O: Dantte White Sírius
M: Asima Vinná perla
M. Pavlíčková V1, CAC
Bonny pod Svatou Horou O: Landseer vom Sonnenland András
M: Asta Osada
R. Matýsová VD3
Ella Kippa Formenos Gil O: Nemunas Grafika
M: Audrey Formenos Gil
A. Lasotová V2
Eseta Neri Formenos Gil O: Nemunas Grafika
M: Audrey Formenos Gil
R. Bravenec D

Feny - třída vítězů

Bonnie Týnská hora O: Karlo vom Münchner Land
M: Bea z Broučkova dvora
D. Broučková neúčast
 

 

Soutěž - Dítě a pes

Eseta Neri Formenos Gil Anežka Bravencová 1. místo
Angie z Tatra doupěte Jan Kielkovský 2.místo

 

Kondiční přehlídka

Angela Nez-On J. Ondrák splnila
Felicitas vom Petersberg A. Chlíbcová splnila

 

Bonitace

Edgar Formenos Gil L. Rojíček chovný
Amanda z Hory Blaník M. Pavlíčková chovná
Bellinda z Hory Blaník F. Junek neúčast
Berrie White pod Svatou horou A. Blanářová chovná
Bonny pod Svatou horou R. Matýsová chovná


Zpět