KLUBOVÁ VÝSTAVA LK ČR
Konopiště
14.5.2016
Rozhodčí: Jiřina Jandová (CZ)

FOTOGALERIE



Psi - třída štěňat

Derik Týnská hora O: Jethro vom Nebelwald
M: Baily Týnská hora
J. Ferenčíková VN1

Psi - třída dorostu

Fík Maxipes z Letohradského ranče O: Touch of the Moonlight Frodo
M: Janina vom Petersberg
P. Budiš VN1

Psi - mezitřída

Ciff Týnská hora O: Jethro vom Nebelwald
M: Baily Týnská hora
O. Melzochová VD1
Derik z Hory Blaník O: Aston Zaragosa
M: Asima Vinná perla
K. Kňourek VD2

Psi - třída otevřená

Cid pod Svatou Horou O: Arun z Laderova
M: Asta Osada
V. Macoun V1

Psi - třída vítězů

Combo z Laderova O: De Gaulle vom Siegblick
M: Ciggy z Letohradského ranče
D. Adamcová V1, CAC, KV

Psi - třída veteránů

Karlo vom Münchner Land O: Argos-Ben von Blue-Danube-Island
M: Katharina Nemesis us Arsnouphis
Z. Čekalová-Selucká V1, BOV, BOS

Feny - třída štěňat

Daisy Mae Týnská hora O: Jethro vom Nebelwald
M: Baily Týnská hora
P. Drábková VN1

Feny - třída dorostu

Feebee z Letohradského ranče O: Touch of the Moonlight Frodo
M: Janina vom Petersberg
M. Štanglová N1
Fifi z Letohradského ranče O: Touch of the Moonlight Frodo
M: Janina vom Petersberg
J. Ondrák neúčast

Feny - třída mladých

Elfi z Laderova O: Uncle-Sam vom Kinginrinteich
M: Ciggy z Letohradského ranče
V. Kubů V2
Qetsiyah Amine Us Arsnouphis O: Nemunas Grafika
M: Halia Boreas us Arsnouphis
A. Rapeanu V1, CAJC, BOJ

Feny - mezitřída

Cessie Týnská hora O: Jethro vom Nebelwald
M: Baily Týnská hora
J. Škorpil VD3
Dafra z Laderova O: Arun z Laderova
M: Csilla vom Libris Hort
I. Uhrová V1,CAC
Ezira z Laderova O: Uncle-Sam vom Kinginrinteich
M: Ciggy z Letohradského ranče
E. Jiroutová Vendlerová VD2
Zaninna vom Heidenberg O: Johnboy vom Nebelwald
M: Uschi vom Heidenberg
R. Uloth VD4

Feny - třída otevřená

Ajša Bílský lev O: Karlo vom Münchner Land
M: Ambra Vinná perla
P. Vaňková VD1
Ayka vom Südburgenland O: Antonio vom Heidensee
M: Arven vom Lumfeld
R. Uloth VD2
Bellinda z Hory Blaník O: Dantte White Sírius
M: Asima Vinná perla
F. Junek neúčast
Canell z Hory Blaník O: Aston Zaragosa
M: Asima Vinná perla
P. Kobylarz neúčast

Feny - třída vítězů

Janina vom Petersberg O: Falco vom Siegblick
M: Graziella vom Petersberg
V. Kubů V1, CAC, KV, BOB

Feny - třída veteránů

Bea z Broučkova dvora O: Eros Buganka
M: Corina White Batuchan
J. Ferenčíková V1
 

 


Zpět