KLUBOVÁ VÝSTAVA LK ČR
Konopiště
16.5.2015
Rozhodčí: Miroslav Václavík (CZ)

Fotogalerie



Psi - mezitřída

Cid pod Svatou Horou O: Arun z Laderova
M: Asta Osada
V. Macoun VD2
Combo z Laderova O: De Gaulle vom Siegblick
M: Ciggy z Letohradského ranče
D. Adamcová V1

Psi - třída otevřená

Bruno pod Svatou horou O: Landseer vom Sonnenland András
M: Asta Osada
L. Gurinová D
Edgar Formenos Gil O: Nemunas Grafika
M: Audrey Formenos Gil
L. Rojíček VD1

Psi - třída vítězů

Abar z Laderova O: Nemunas Grafika
M: Ciggy z Letohradského ranče
H. Vojtková VD1
Balzac Nez-On O: Landseer vom Sonnenland András
M: Angela Nez-On
Ing. P. Budiš D

Psi - třída čestná

C.I.B. Arun z Laderova O: Nemunas Grafika
M: Ciggy z Letohradského ranče
E. Jiroutová Vendlerová V1

Feny - třída štěňat

Desire pod Svatou Horou O: Arun z Laderova
M: Asta Osada
J. Černil VN1

Feny - třída dorostu

Daisy z Hory Blaník O: Aston Zaragosa
M: Asima Vinná perla
Mgr. Anna Haltúfová N1

Feny - třída mladých

Esmeralda vom Promnitztal O: Antonio vom Heidesee
M: Dornröschen vom Promnitztal
Ch. Planert VD
Kendy vom Libris Hort O: Ceres
M: Amanda vom Libris Hort
M. Věchtíková V1, CAJC, BOJ

Feny - mezitřída

Cendy pod Svatou Horou O: Arun z Laderova
M: Asta Osada
M. Budík V2, r.CAC
Fame Alvemia O: Gatsby von Nebelwald
M: Daffy Alvemia
R. Cepková V1, CAC, KV, BOB
Isabelle du Domaine de Val Kurlande O: Deyrhi du Domaine de Val Kurlande
M: Gwendhie du Domaine de Val Kurlande
N. Potměšilová VD3

Feny - třída otevřená

Bellinda z Hory Blaník O: Dantte White Sírius
M: Asima Vinná perla
F. Junek D
Carla Cortorea O: Cester z Letohradského ranče
M: Felicitas vom Petersberg
MVDr. M. Peroutková V1, CAC

Feny - třída vítězů

Csilla vom Libris Hort O: Ceres
M: Pessintassun Hibiscus
E. Jiroutová Vendlerová V1, CAC

Feny - třída čestná

C.I.B. Daffy Alvemia O: Aaron vom Berndshof
M: Alis Cortorea
R. Cepková V1
 

 

Soutěž - Dítě a pes

Bellinda z Hory Blaník maj. Filip Junek 1. místo

 

Kondiční přehlídka

Cofi z Otmarova A. Blanářová splnil
Karlo vom Münchner Land Z. Čekalová-Selucká splnil

 

Bonitace

Combo z Laderova D. Adamcová chovný
Balzac Nez-On Ing. P. Budiš neúčast
Bruno pod Svatou horou L. Gurinová neúčast
Bellinda z Hory Blaník F. Junek neúčast
Eseta Neri Formenos Gil R. Bravenec odstoupil


Zpět