KLUBOVÁ VÝSTAVA LK ČR
Konopiště
17.5.2014
Rozhodčí: Donata Künsler (DE)

 



Psi - třída štěňat

Cid pod Svatou Horou O: Arun z Laderova
M: Asta Osada
V. Macoun VN1
Finnias Alvemia O: Gatsby von Nebelwald
M: Daffy Alvemia
MVDr. H. Bojanovská VN2

Psi - třída dorostu

Combo z Laderova O: De Gaulle vom Siegblick
M: Ciggy z Letohradského ranče
D. Adamcová VN1

Psi - třída mladých

Balzac Nez-On O: Landseer vom Sonnenland András
M: Angela Nez-On
Ing. P. Budiš V1

Psi - třída otevřená

Barnie Trouland O: Yolly dei Silvanbull
M: Amanda Alvemia
L. Blažková V1, CAC
Berthold z Laderova O: Buck von Askanien
M: Ciggy z Letohradského ranče
P. Krejčík V3
Biff Týnská hora O: Karlo vom Münchner Land
M: Bea z Broučkova dvora
Dagmar a Krystýna Broučkovy V4
Buck Askanier z Laderova O: Buck von Askanien
M: Ciggy z Letohradského ranče
B. Kobza V2, r.CAC

Psi - třída vítězů

Arun z Laderova O: Nemunas Grafika
M: Ciggy z Letohradského ranče
E. Jiroutová Vendlerová V1, CAC, KV, BOB

Feny - třída štěňat

Fame Alvemia O: Gatsby von Nebelwald
M: Daffy Alvemia
R. Cepková VN1

Feny - třída dorostu

Canell z Hory Blaník O: Aston Zaragosa
M: Asima Vinná perla
P. Kobylarz VN1

Feny - třída mladých

Abigail Jednička O: Landseer vom Sonnenland András
M: Clowie Alvemia
V. Gallo V1, CAJC, BOJ
Amy Bohemia Chardonay O: Karlo vom Münchner Land
M: Claudie Alvemia
L. Bořil V2

Feny - mezitřída

Berrie White pod Svatou Horou O: Landseer vom Sonnenland András
M: Asta Osada
A. Blanářová neúčast

Feny - třída otevřená

Bazzi z Laderova O: Buck von Askanien
M: Ciggy z Letohradského ranče
Š. Szlachtová V3
Bonnie Týnská hora O: Karlo vom Münchner Land
M: Bea z Broučkova dvora
D. Broučková V2, r.CAC
Eshley Alvemia O: Fearless vom Nebelwald
M: Daffy Alvemia
D. Kubatková V1, CAC, KV

Feny - třída vítězů

Baily Týnská hora O: Karlo vom Münchner Land
M: Bea z Broučkova dvora
J. Kučerová V1, CAC
 

 

Soutěž - Dítě a pes

Finnias Alvemia maj. MVDr. Hana Bojanovská 1. místo

 

Kondiční přehlídka

Landseer vom Sonnenland András V. Pokorák splnil
Aston Zaragosa J. Vaněčková + R. Vidmar splnil
Anemari Zaragosa J. Vaněčková + R. Vidmar splnila
Asima Vinná perla K. a J. Cvrčkovi splnila
Asta Osada R. Brychta splnila

 

Bonitace

Berthold z Laderova P. Krejčík chovný s podmínkou
Touch of The Moonlight Frodo V. Kubů chovný s podmínkou
Bazzi z Laderova Š. Szlachtová chovná


Zpět