SPECIÁLNÍ VÝSTAVA LK ČR
Zbraslavice u Kutné Hory
17.9.2016
Rozhodčí: MVDr. Gabriela Ridarčíková (SK)

Fotogalerie
Stahování nebo kopírování fotek je možné se souhlasem autora.



Psi - třída dorostu

Aldo z Resslu O: Arun z Laderova
M: Annet z Hory Blaník
E. Holá VN2
Altair Capathian Valley O: Antonio vom Heidesee
M: Cory pod Svatou horou
M. Šedivá disk.
Alvar z Resslu O: Arun z Laderova
M: Annet z Hory Blaník
R. Nováková VN1

Psi - třída mladých

Fík Maxipes z Letohradského ranče O: Frodo Touch of the Moonlight
M: Janina vom Petersberg
P. Budiš V1, CAJC

Psi - mezitřída

Don pod Svatou Horou O: Arun z Laderova
M: Asta Osada
L. Šubert neúčast

Psi - třída otevřená

Cid pod Svatou Horou O: Arun z Laderova
M: Asta Osada
V. Macoun V1, CAC
Ciff Týnská hora O: Jethro vom Nebelwald
M: Baily Týnská hora
O. Melzochová V2, r.CAC

Psi - třída vítězů

Edgar Formenos Gil O: Nemunas Grafika
M: Audrey Formenos Gil
L. Rojíček V1, CAC, VSV, BOS

Psi - třída veteránů

Alex z Letohradského ranče O: Alain Cortorea
M: Michel v.d. Silberdistel
K. Hradovská V1, BOV

Feny - třída dorostu

Abbey-Gail z Resslu O: Arun z Laderova
M: Annet z Hory Blaník
L. Slavíková VN1
Arina z Resslu O: Arun z Laderova
M: Annet z Hory Blaník
J. Týř VN2

Feny - třída mladých

Abara Barba di Batelina O: Karlo vom Münchner Land
M: Eshley Alvemia
M. Burkoň VD4
Amina Barba di Batelina O: Karlo vom Münchner Land
M: Eshley Alvemia
D. Kubatková V2
Daisy Mae Týnská hora O: Jethro vom Nebelwald
M: Baily Týnská hora
P. Drábková neúčast
Feebee z Letohradského ranče O: Frodo Touch of the Moonlight
M: Janina vom Petersberg
M. Štanglová V1, CAJC, BOJ
Fifi z Letohradského ranče O: Frodo Touch of the Moonlight
M: Janina vom Petersberg
J. Ondrák V3

Feny - mezitřída

Aeimi Milword O: Arun z Laderova
M: Bonny pod Svatou horou
R. Matýsová V2, r.CAC
Blika vom Göhrerand O: Kanebo Whitestar v.d. Schwanenburg
M: Casey vom Amber Lake
K. Hofmann neúčast
Desire pod Svatou Horou O: Arun z Laderova
M: Asta Osada
J. Černil neúčast
Ezira z Laderova O: Uncle-Sam vom Kinginrinteich
M: Ciggy z Letohradského ranče
E. Jiroutová Vendlerová V1, CAC

Feny - třída otevřená

Adéla z Tatra doupěte O: Biff Týnská hora
M: Carla Cortorea
Z. Najman VD
Annii Milword O: Arun z Laderova
M: Bonny pod Svatou horou
R. Matýsová V2
Canell z Hory Blaník O: Aston Zaragosa
M: Asima Vinná perla
P. Kobylarz VD3
Dafra z Laderova O: Arun z Laderova
M: Csilla vom Libris Hort
I. Uhrová V1, CAC
Dara z Hory Blaník O: Aston Zaragosa
M: Asima Vinná perla
V. Pátková VD4

Feny - třída vítězů

Baily Týnská hora O: Karlo vom Münchner Land
M: Bea z Broučkova dvora
J. Kučerová, J. Ferenčík V2, r.CAC
Elfi z Laderova O: Uncle-Sam vom Kinginrinteich
M: Ciggy z Letohradského ranče
V. Kubů V1, CAC, VSV, BOB

Feny - třída veteránů

Asima Vinná perla O: Yolly dei Silvanbull
M: Arleta z Broučkova dvora
K. Cvrček neúčast
 

 

Soutěž - Dítě a pes

Asima Vinná Perla maj. K. Cvrček neúčast
Aldo z Resslu maj. E. Holá 1. místo

 

Bonitace

Cif Týnská hora O. Melzochová chovný
Ezira z Laderova E. Jiroutová Vendlerová chovná
Elfi z Laderova V. Kubů chovná
Anni Milword R. Matýsová chovná
Dara z Hory Blaník V. Pátková chovná


Zpět